ELOS-епіляція
Секрет ELOS-епіляції криється у використанні струму та енергії світлових імпульсів високої частотності, яка активно впливає на волосяний фолікул та руйнує його зсередини. Одночасно гарантується і надійний захист шкіри завдяки постійному контролю інтенсивності дії та охолодження.
ELOS-епіляція
Елос-епіляція – це гібрид світлової енергії (фотоепіляції) з радіохвильовим впливом (високочастотним струмом). Ці дві енергії поєднуються в одну, і таким чином на кожен імпульс припадає подвійна енергія. В даному випадку світлова енергія прогріває пігмент волосся, а радіохвиля створює додатковий прогрів, що посилює вплив. Це робить елос-епіляцію ефективнішою за фотоепіляцію.
На що чекати після процедури?
Під час елос-епіляції волоски прогріваються і припиняється їх зростання, але вони при цьому не зникають одразу. Тобто не варто очікувати, що шкіра буде чистою одразу після процедури. Процес відділення волосків займає, зазвичай, від 10 до 14 днів, протягом яких шкіра очищається. Це має відбуватися само собою, тому не варто допомагати шкірі очищатися від них.

Наступну процедуру можна робити через певний час, який залежить від зони проведення епіляції. Кількість та частота проведення процедур залежить від структури волосся, гормонального фону та зони впливу. Ефект досягається швидше і менше часу витрачається на курс позбавлення від волосків, якщо колір волосся темний.
При видаленні волосся на обличчі, де більш висока щільність росту і гормональне тло впливає не так, як на всьому тілі, потрібно більше сеансів і більше часу на курс.

Процедури елос-епіляції на обличчі доцільно повторювати раз на 3 тижні, по тілу – від 4-5 до 8-10 тижнів залежно від активності зростання. У проміжку між процедурами можна видаляти волоски за допомогою бритви чи крему. Ідеальним результатом всього курсу процедур вважається видалення 85% волосся.