Видалення новоутворень
Видалення бородавок, кератом, фібром, папілом, кондилом, гемангіом, родимок
Видалення новоутворень
Центр "Ефедра" пропонує Вам широкий спектр послуг, серед яких боротьба з папіломами, фібромами та видалення бородавок, кератом, гемангіом. У нашому центрі працюють кваліфіковані досвідчені фахівці, які забезпечать найкращий результат.

Лазерне видалення новоутворень – ефективний та безпечний спосіб звільнити шкіру від родимок, бородавок, папілом та інших небажаних утворень, які можуть приносити своєю наявністю незручності та порушувати естетичність зовнішнього вигляду обличчя чи тіла. Після видалення новоутворення вирушають на гістологію. Гістологічне дослідження є найважливішим у діагностиці злоякісних пухлин, одним із методів оцінки лікарського лікування. Гістологічні дослідження дають повний звіт про те, що за пухлина або новоутворення на шкірі виявлено. Чим саме воно є. Чим швидше зроблять зріз новоутворення, тим швидше можна буде отримати результат і розпочати лікування, якщо воно необхідне.
Результат лазерного видалення новоутворень:
Видалення новоутворень діаметром менше 3мм і у верхніх шарах шкірного покриву з допомогою лазера не залишає слідів. Новоутворення більшого діаметру і залягають у більш глибоких шарах епідермісу можуть залишати ледь помітну ділянку освітленої шкіри, яка при подальшому засмагу зіллється із загальним відтінком шкірного покриву.
Ціни на процедури:
*ціни вказані в грн.
Консультація дерматолога
350
Видалення родимки
250-550
Видалення новоутворень на повіках
від 250
Папілома, кондилома
від 100
Бородавка
від 250
Підошовна бородавка
від 600
Гіперплазія сальної залози
від 100
Ксантелазма
від 700
Фіброма
від 300
Кератома
від 250
Гемангіома
від 100
Гістологічний аналіз
300