Пірсинг
Пірсинг — один із способів прикраси тіла дорогоцінним металом, біжутерією та іншими декоративними предметами.
Пірсинг
Прокол вух є давньою та поширеною традицією. Це - проста процедура, яка не становить жодної небезпеки. Але тільки в тому випадку, якщо ви проколює вуха у кваліфікованого майстра і в стерильних умовах. Крім проколювання вух для прикраси за допомогою проколів використовуються й інші місця на тілі: брови, губи, ніс, соски, пупок, інтимна зона і т.д.

У центрі естетичної медицини "Ефедра" представлені усі види пірсингу. Найбільш популярною є процедура дитячого пірсингу. Проколоти вуха дитині чи собі швидко, якісно та з дотриманням усіх необхідних умов ви можете у нас.

Маніпуляції виконуються спеціальними голками із хірургічної сталі. Прокол вух фахівці центру здійснюють за допомогою інструментів одного з найвідоміших світових виробників інструментарію - Studex.
Як правило, ранка повністю гоїться з утворенням каналу протягом місяця. Після закінчення сережки можна змінити на інші.

Різниці в яку пору року провести процедуру проколювання – немає. Дитячі сережки Studex зручно носити будь-якої пори року, незважаючи на наявність головних уборів. Проте більшість батьків вважають за краще робити проколи вух дітям навесні або восени, щоб уникнути труднощів загоєння ранки і догляду за нею в сильні морози або в спеку.
Ціни на процедури:
*ціни вказані в грн.
Пірсинг
350
Пірсинг одного вуха
175
(анестезія, канюля, фізіотерапія, робота майстра, прикраса)
Пірсинг будь-якої складності
600
Прикраса
від 150
Заміна прикраси
50