Солярій
Можливість отримати гарну засмагу, не піддаючись прямому впливу сонця
Солярій
Іноді нашій шкірі катастрофічно не вистачає енергії, сонячних променів та вітаміну D, щоб бути здоровою, красивою та сексуальною. Солярій — один із найприємніших і найефективніших способів підтримувати красу шкіри. Запрошуємо Вас відвідати солярій у салоні естетичної медицини "Ефедра". Чому? Читайте далі!
Солярій: добрий спосіб зняти напругу в кінці робочого дня.
Якщо ви новачок у справах «солярних», перші сеанси в солярії повинні тривати не більше 4-5 хвилин, щоб убезпечити шкіру від лущення, опіків, почервоніння, сверблячки тощо. Таким чином, перші сеанси у солярії мають нагадувати перші виходи на пляж на початку сезону. Спочатку сонячні ванни на короткий час, щоби не згоріти, а потім можна і довше.
Надайте шкірі гарний відтінок.
Декілька сеансів у солярії нададуть вашій шкірі м'який золотий відтінок. Зверніть увагу, Ви також можете користуватись спеціальними препаратами для засмаги. Наприклад, сонячними капсулами чи кремами, які ви можете придбати і в нашому центрі. Це не тільки допоможе «утримати» шоколадний відтінок на більш тривалий час і зробить його яскравішим, а й надійно захистить шкіру від шкідливих випромінювань.
Солярій допоможе схудненню.
За словами експертів, регулярне відвідування солярію допоможе нормалізувати обмін речовин і вирішити проблеми із зайвою вагою. Але головне не перестаратися: засмагати без шкоди здоров'ю можна 2-3 рази на тиждень, не частіше.
Походи до солярію зарядять шкіру вітаміном D.
Це один із важливих компонентів гормональної системи людини. Як відомо, вітамін D виробляється під впливом сонячних променів. Влітку досить щодня бути на сонці 10-15 хвилин, щоб не відчувати дефіцит вітаміну D. Взимку «вичавити» вітамін D із сонця практично неможливо, тому його запаси потрібно поповнювати штучним шляхом.

Якщо ви відвідуєте солярій, то можете розраховувати на те, що ваша імунна система зміцніє, підвищивши загальну опірність організму до вірусів та інфекцій. Ваша шкіра позбавиться вугрів і буде підготовлена для безпечної засмаги перед прямим сонячним промінням на курорті.
Ціни на процедури:
*ціни вказані в грн.
Солярій
25 грн/хв
Шапочка
2 грн
Наклейки на грудь, родимки
3 грн
Крема
70 грн