Трихологія
Зіткнувшись із погіршенням стану волосся, кожна людина замислюється про те, куди звернутися за професійним вирішенням цієї проблеми. Найголовніше правило - не прогаяти час і не намагатися усунути проблему самостійно. Ми пропонуємо найбільш ефективні та сучасні методи боротьби з випадінням та пошкодженнями волосся.
Трихологія, лікування волосся
Якщо Ви виявили, що Ваше волосся втратило блиск і стало ламким, суха або жирна шкіра голови доставляє Вам дискомфорт, зіткнулися з випаданням волосся, обов'язково відвідайте спеціаліста нашого центру естетичної медицини "Ефедра", який зможе визначити суть проблеми та підібрати засоби для лікування волосся.

Система лікування, яку пропонує наш центр, заснована насамперед на індивідуальному підході до клієнта. Спеціальний апарат трихоскоп дозволить вивчити стан Вашого волосся та визначити фактори ризику для їх здоров'я.

Консультація фахівця починається з детального опитування клієнта для виявлення давності та ступеня проблеми, можливих факторів, що впливають на розвиток та перебіг захворювання. Для оцінки стану шкіри та фолікулярного апарату проводиться мікродіагностика волосистої частини шкіри голови та мікроскопія цибулини волосся.

В окремих випадках для уточнення діагнозу можуть бути рекомендовані додаткові дослідження, такі як аналіз крові, дослідження гормонального фону, судинна доплерографія та інші. Всі отримані дані аналізуються, і фахівець робить свій висновок про можливі причини та алгоритм вирішення проблеми.

Лікування волосся є комплексним, це і рекомендації щодо догляду за волоссям – підбір оптимальних та ефективних засобів гігієни, збагачення цибулини поживними речовинами з покращенням кровопостачання волосистої частини голови шляхом призначення препаратів усередину. Місцевий вплив, за рахунок нанесення активних лосьйонів та сироваток, корекція супутньої патології з можливим залученням лікарів суміжних спеціальностей, призначення додаткових процедур, таких як плазмоліфтинг та мезотерапія. Для відновлення пошкодженого зовнішніми факторами стрижня волосся може проводитися комплекс процедур на основі натуральних засобів.

У нас індивідуальний підхід, комфортний центр, сертифіковані майстри та відмінна репутація. Фахівці в нашому центрі естетичної медицини впевнені: повернути красу волоссю можна, зробити його здоровим – потрібно! Саме тому наша мета – допомогти клієнту стати володарем красивих, здорових локонів, які чудово виглядатимуть у модній зачісці та класичній стрижці. Після повноцінної діагностики ми проведемо відновлення пошкодженого волосся на основі якісної косметики, яка вже зарекомендувала себе у преміум-салонах краси.
Ціни на процедури:
*ціни вказані в грн.
Консультація трихолога
400
Плазмоліфтинг
1200
Олігоелементи
від 250