Контурна пластика
Контурна пластика продовжує вашу природну красу на роки. Гіалуронова кислота вводиться в серединні та глибокі шари шкіри, наповнюючи їх з метою розгладжування зморшок, збільшення м'яких тканин, позбавлення асиметрії та інших недоліків. Філлер розроблений так, щоб біологічно підходити організму та згодом самостійно розсмоктуватися без негативних наслідків.

Тривалість:
60 хвилин
Відновлення об'ємів тканин
Перед початком процедури косметолог проводить обов'язкову консультацію, під час якої виявляє ваші цілі та проводить огляд поточного стану шкіри. Після цього пропонує найоптимальніший варіант вирішення проблеми та за відсутності протипоказань (вагітність, лактація та захворювання шкіри) вибирає філер. Наші лікарі індивідуально підбирають препарат та необхідний обсяг для кожного клієнта індивідуально, враховуючи особливості шкіри та бажаний ефект від процедури.

Результат підтягнутості шкіри та збільшення обсягу м'яких тканин видно вже після першої процедури. Для досягнення бажаного ефекту в повній мірі іноді потрібно кілька сеансів.

Крім покращення якості шкіри та заповнення об'ємів, до контурної пластики також відноситься збільшення губ. Сучасні препарати-філери на основі гіалуронової кістоти дозволяють безболісно, безопераційно, легко та швидко підкоригувати ваші губи, а саме:

  • збільшити об'єм і надати їм чуттєвості та соковитості, додавши ефекту пружної та молодої шкіри.
  • покращити природну форму, розмір та поправити асиметрію, змоделювавши контур
  • підняти опущені куточки рота
  • усунути сітку дрібних зморшок, розташованих довкола рота.
Ціни на препарати:
Restylane 1.0 ml
170 $
Restylane 0.5 ml
105 $
Restylane Lyft 1 ml
190 $
Restylane Kysse 1 ml
180 $
Restylane Refyne 1 ml
170 $
Restylane Volume 1 ml
180 $
Restylane Defyne 1 m
190 $
Nieuramis Light
110 $
Nieuramis Deep
110 $