Мікроголковий RF-ліфтинг
Фракційний RF-ліфтинг мікроголками є новітньою технологією омолодження та підтяжки шкіри обличчя.
Фракційний мікроголковий RF-ліфтінг
Фракційний RF з мікроголками - це унікальна інноваційна мультиполярна радіочасткова фракційна система. Принцип лікування полягає в утворенні мікроотворів у шкірі за допомогою спеціальним чином згрупованих мікроголок без порушення цілісності епідермісу. Мікроголки створюють лікувальний прокол та генерують радіочастотну енергію, що викликає ремоделювання шкірного покриву за рахунок стимуляції вироблення колагену без загрози термального пошкодження епідермісу.

Завдяки проникненню мікроголок у глибокі шари дерми відбувається вплив на волокна колагену. Під впливом температури білок набуває початкової структури, забезпечуючи підтяжку овалу обличчя.

Фракційна RF-терапія мікроголками - це безпрецедентні результати в лікуванні зморшок, рубців, розтяжок за рахунок контрольованого та глибокого впливу мікроголок та RF-енергії. Ця процедура може проводитися на будь-якій ділянці обличчя та тіла за будь-якого кольору шкіри та ефективна в будь-якому віці.

Мінімальний реабілітаційний період 2-3 дні. Допускається поява невеликого набряку та почервоніння шкіри у сфері проведення процедури. Зовнішній вигляд приходить у норму в найкоротший термін.

Ефект покращуватиметься протягом 5-ти тижнів.
В результаті ми отримуємо виражений ефект із мінімальним періодом реабілітації.
Ціни на процедури:
*ціни вказані в грн.
(обличчя)
Мікроголковий RF-ліфтинг
7 000
(обличчя+шия)
Мікроголковий RF-ліфтинг
8 000
(обличчя+шия+декольте)
Мікроголковий RF-ліфтинг
10 000
(кисті рук)
Мікроголковий RF-ліфтинг
4 500