Мікрострумова терапія
Процедура, завдяки якій покращується колір, тургор, рельєф шкіри, зникає почуття втоми та тьмяність шкіри, набряклість, покращується овал обличчя та вирівнюються зморшки, які так турбують пацієнтів.
Мікрострумова терапія
Імпульсний струм малої сили та амплітуди проникає у клітини та відновлює фізіологічні властивості пошкоджених клітин. Відбувається зміна мембранного потенціалу клітин, нормалізується внутрішньоклітинна концентрація іонів калію, активуються кальційзалежні ферменти, прискорюється процес синтезу АТФ, білків, ліпідів. Відбувається прискорений поділ клітин, відновлення та регенерація тканин.

За рахунок впливу струму на м'язи спостерігається почергове скорочення та розслаблення м'язових волокон. А це у свою чергу призводить до скорочення та розслаблення капілярів та лімфатичних судин між м'язовими волокнами, що забезпечує покращення мікроциркуляції, лімфодренажної та протинабрякової дії у тканинах. Під впливом мікрострумової терапії можна досягти гарного ліфтингового ефекту за рахунок скорочення певних груп м'язів, які перебували в розслабленому стані, так званий міоліфтинг шкіри.
Ціни на процедуру:
*ціни вказані в грн.
Мікрострумова терапія
550