Біоревіталізація
це комплексне відновлення здоров'я шкіри, повернення їй пружності та здорових відтінків, загублених з часом. При правильному використанні філерів у комбінації з біоревіталізантами можна отримувати неймовірні результати
Біоревіталізація
Біоревіталізація шкіри гіалуроновою кислотою – це найпопулярніша в нашому центрі ін'єкційна процедура, спрямована на омолодження шкіри та повернення їй свіжого та квітучого вигляду. Її метою є уповільнення процесу старіння шкіри, за допомогою насичення її клітин живленням та вологою, а також активізація процесу вироблення власної гіалуронової кислоти, колагену та еластину, які сприяють її природному зволоженню та вираженому ліфтинг ефекту.

Ефект після біревіталізації зазвичай виникає не відразу, але тримається досить довго. Введений препарат стимулює роботу клітин. Завдяки гіалуроновій кислоті, що входить до його складу, відбувається прискорена регенерація старіючих клітин, активно виробляється необхідний для цього колаген і еластин. Кількість і глибина зморшок зменшується, шкіра обличчя виглядає помітно молодшою та свіжішою.
Ціни на препарати:
Restylane Vital
100 $
Restylane Vital Lite
130 $
Sardenya Deep
110 $
Sardenya Shape
110 $
Nieuramis
110 $
Jalupro
2 650
Jalupro HMW
2 800
Luminera Hydryal 3%
2 300
Luminera Hydryal 2%
2 300
Luminera Hydryal 4%
2 500