Чистка обличчя
Бросаж
Вакуумна + гідропілінг
Ультразвукова
Комбінована
Мануальна
Чистка зони декольте
Чистка спини
Дезінкрустація (гальванічна чистка)
Опис процедур
Бросаж є одним із способів механічного очищення шкіри обличчя, суть якого полягає в м'якому видаленні ороговілих клітин та інших забруднень зі шкіри за допомогою кремів-пілінгів і спеціальних механічних щіточок, що обертаються.
Броссаж відноситься до базових косметологічних процедур, які готують шкіру до подальшого догляду. Отже, спеціальні механічні щітки, що обертаються в різні боки строго масажними лініями і лініями лімфотоку, з різною швидкістю, призводять до стимуляції і поліпшення кровообігу.
По суті, бросаж поєднує в собі одразу дві процедури: пілінг і масаж, надаючи одночасно відлущувальну дію, що очищає і стимулює кровообіг.
Незважаючи на появу більш сучасних альтернативних методик, механічна чистка обличчя не втратила актуальності і в даний час. Найбільш затребуваним є застосування разом з ультразвуком.
У цьому випадку високочастотні коливання сприяють самостійному відділенню відмерлих клітин рогового шару, що забезпечує більш легкий ефект, що очищає. При цьому ультразвукова хвиля не має жодної руйнівної дії на живі клітини, мікротравми виключаються.

Кваліфіковані косметологи центру Ефедра підготують шкіру до процедури, очистять пори та дадуть рекомендації щодо догляду за шкірою.

Ми суворо дотримуємося санітарно-гігієнічного режиму та використовуємо стерильні та одноразові інструменти. Процедура трохи болюча, проте результат не змусить себе довго чекати.

Ціни на процедури:
*ціни вказані в грн.
**в вартість чистки обличчя НЕ ВХОДИТЬ маска, пілінг, крема
Бросаж (лицо, обличчя)
100
Мануальна чистка обличчя
від 400
Ультразвукова чистка обличчя
450
Вакуумна + гідропілінг
450
Комбінована чистка обличчя
600
Чистка зони декольте
від 300
Чистка спини
від 500
Гальванічна чистка
400
Вас можуть зацікавити також такі процедури