Лікування акне
Терапія вугрової хвороби, лікування акне та нормалізація шкірного покриву обличчя
Лікування акне за допомогою ELOS технології
Elos-терапія використовує одночасно два фактори впливу – імпульси світла та радіочастотну енергію, що багаторазово посилює ефективність процедури. Обидва фактори проникають глибоко в область запалення та діють відразу в кількох напрямках.

З одного боку, імпульси коротких хвиль надають згубний вплив на бактерії, що провокують розвиток акне, з іншого боку, радіочастоти проникають углиб фолікула і це призводить до значного зниження вироблення шкірного сала, яке є середовищем проживання для бактерій.

ELOS-вплив має здатність стимулювати шкіру до регенерації.
У шкірі запускаються внутрішні сили організму з вироблення еластину та колагену.

Приблизно на 4-5 тижні після першої процедури лікування вугрового висипання розгладжується шкіра, звужуються пори, покращується колір обличчя та текстура шкіри, вирівнюється її тон.
Лазерне шліфування постакне
Головною причиною появи рубців на обличчі вважається неправильний догляд за шкірою, самостійна боротьба із запаленнями у вигляді вугрів чи акне. Найчастіше ці косметичні дефекти виникають у молоді підліткового віку, проте можуть проявитися у дорослих. Лазерне шліфування постакне дозволяє покращити ситуацію, прибрати ямки, повернути шкірі гладкість.

Лазерне лікування постакне в Ефедрі проводять за допомогою СО2 лазера. Його доповнюють плазмоліфтингом. Методика допоможе зробити післязапальні сліди менш помітними та покращити загальний стан шкіри. У нашому центрі процедура проводиться на найкращому сертифікованому обладнанні, що забезпечує високу результативність та безпеку. Послугу надають компетентні фахівці з багатим практичним досвідом та медичною освітою, тому ви можете бути впевненими у високій якості процедури.
Ціни на процедури:
*ціни вказані в грн.
ELOS лікування акне
550
Лазерне шліфування постакне
4 000
+плазмоліфтинг
1 200
Вас можуть зацікавити також ці послуги: